BİZ KİMİZ من نحن

Bizler, hizmet sektöründeki çeşitli alanlarda on yıllardır hizmet veren uluslararası  bir firma olarak bilgi ve tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen , genç ve dinamik kadrosuyla, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilecek profesyonel bir temizlik firmasıyız.  PerfecetClean, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentilerini en üst düzeyde hayata geçiren modern altyapısıyla, kişilere ve kurumlara profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.

PerfecetClean, temizlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, toplumun beklentilerini karşılayacak profesyonel hizmetleri, uluslararası hizmet kalite standartlarından ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız gerek teknolojik alt yapısı ve donanımı ile gerekse nitelikli ve alanında eğitim almış uzman personeller sayesinde en çok güven duyulan ve tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

PerfecetClean temizlik şirketi olarak hizmet sunumunda insan sağlığı, müşteri güveni ve sadakati ilkelerinden asla taviz vermeyen bir politika izlemekte ve “insanların güvenini kaybedeceğime, para kaybetmeyi tercih ederim” anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

بصفتنا شركة دولية تعمل في مختلف المجالات في قطاع الخدمات منذ عقود ، نحن شركة تنظيف محترفة يمكنها تلبية توقعات العملاء على أعلى مستوى مع موظفيها الشباب ، الذين يعرفون كيفية الجمع بين معرفتهم وخبرتهم مع تكنولوجيا العصر. تقدم PerfecetClean  خدمات تنظيف احترافية للأفراد والمؤسسات ببنيتها التحتية الحديثة التي تحقق توقعات العملاء الذين يسعون إلى التميز والاختلاف على أعلى مستوى.

من خلال متابعة التطورات في قطاع التنظيف عن كثب ، تواصل PerfecetClean تقديم خدمات احترافية تلبي توقعات المجتمع دون المساس بمعايير جودة الخدمة. شركتنا هي واحدة من أكثر الشركات الموثوقة والمفضلة ، وذلك بفضل بنيتها التحتية التكنولوجية ومعداتها ، فضلاً عن الموظفين المتخصصين المؤهلين والمدربين.

بصفتها شركة تنظيف ، تتبع PerfecetClean سياسة لا تتنازل أبدًا عن مبادئ صحة الإنسان وثقة العملاء وولائهم ، معتمدين على قاعدة “أفضل أن أخسر المال على أن أفقد ثقة الناس”.

VİZYON (الرؤية)

Eğitimli ve nitelikli personelleri ile,  sunduğu kaliteli hizmet sebebiyle sektörde öncü  olmayı amaçlayan, ülkemiz genelinde  hemen hemen her kurum ve birey tarafından tercih edilen, ulusal ve uluslararası düzeydeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek halkımızın hizmetine sunmayı hedefleyen saygın bir kurum olmaktır.

PerfectClean olarak aklın, bilimin ve toplumsal ve kültürel değerlerimizin ışığında;

 • Toplumsal değerlerimizin ve bilimin önderliğine inanmış,
 • İnsan sağlığına ve doğanın korunmasına saygılı,
 • Her türlü görüş ve düşünceye sahip müşterilerin inancına ve mahremiyetine saygılı ve etik   değerlere sahip,
 • Mükemmelliğe ulaşmaya çalışan,
 • Takım çalışması odaklı,
 • Çevreye saygılı ve sosyal sorumluluğunun bilincinde,
 • Ülkemizin kalkınmasına ve gelişmiş toplumların sahip olduğu kaliteli yaşam alanlarını sunmayı hedefler.

من خلال موظفينا المتعلمين والمؤهلين ، نهدف إلى أن نكون رائدين في هذا القطاع بسبب جودة الخدمة التي نقدمها ، والتي تفضلها كل مؤسسة وفرد في جميع أنحاء بلدنا ، ونهدف إلى تقديمها إلى باستخدام احدث التكنولوجيا.

تتمثل رؤية برفكت كلين بمايلي :

 • احترام القيم والاجتماعية
 • احترام صحة الانسان وحماية البيئة
 • احترام معتقدات وخصوصية كل زبون
 • تحقيق الكمال والرفاه المجتمعي

تطوير بلدنا والمساهمة برفع جودة الحياة

MİSYON

PerfectClean Temiz Şirketi olarak misyonumuz; Ülkemizin yeniden kalkınma sürecinde ve dünyanın gelişmiş ülkeleri seviyesine çıkartılmasında, temizlik sektöründe gelişen teknolojiyi kullanarak ülkemizin insanı ve doğamızın yararına kullanmayı sağlamak,   hemen hemen toplumsal yaşamın her alanında her türlü fiziki mekanın temizlik ve hijyen kalitesini arttırmak,  uluslararası gelişmeleri ve toplumsal gereksinimleri göz önüne alarak, insan ve doğa yararına temiz bir çevrenin oluşturulmasını teşvik etmek ve bu faaliyetlerin öncüsü olmayı sağlamaktır.

  تتمثل مهمتنا كشركة PerfectClean Clean ؛ في عملية إعادة تطوير بلدنا ونقله إلى مستوى الدول المتقدمة في العالم ، لاستخدام التكنولوجيا المتطورة في قطاع النظافة لصالح شعبنا وطبيعته ، لزيادة جودة النظافة والجمال لجميع أنواع المساحات المادية في جميع مجالات الحياة الاجتماعية تقريبًا ، مع مراعاة التطورات الدولية والاحتياجات الاجتماعية ، وتشجيع خلق بيئة نظيفة لصالح المجتمع وأن نكون رائدًا في هذه المجال.